آخرین اخبار
کد خبر: 96

تاریخ انتشار: آذر ۱۶, ۱۳۹۶

جایزه مستقل «ایسفا» در جشنواره کل گراش اهدا می‌شود

دبیر جشنواره فیلم کل گراش گفت: انجمن فیلم کوتاه ایران برای نخستین بار جایزه‌ مستقل «ایسفا» را در سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل گراش به بهترین فیلم اهدا می‌کند. جواد آب‌افکن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به برگزاری جشنواره منطقه‌ای فیلم کل شهرستان گراش اظهار داشت: امسال برای نخستین بار انجمن فیلم کوتاه […]

دبیر جشنواره فیلم کل گراش گفت: انجمن فیلم کوتاه ایران برای نخستین بار جایزه‌ مستقل «ایسفا» را در سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل گراش به بهترین فیلم اهدا می‌کند.

جواد آب‌افکن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به برگزاری جشنواره منطقه‌ای فیلم کل شهرستان گراش اظهار داشت: امسال برای نخستین بار انجمن فیلم کوتاه ایران جایزه مستقل «ایسفا» را به بهترین فیلم جشنواره کل اهدا می‌کند که این جایزه یکی از معتبرترین جوایز فیلم کوتاه در ایران است.

وی با بیان اینکه پیش از این در دوره دوازدهم جشنواره کل، دیپلم افتخار این انجمن به فیلم «صدای نرگس» اهدا شده بود، گفت: امسال جایزه‌ اصلی ایسفا، شامل مدال و دیپلم افتخار است که به بهترین فیلم اهدا می‌شود.

دبیر جشنواره فیلم کل گراش در توضیح بیشتر این جایزه افزود: انجمن فیلم کوتاه ایران زیر مجموعه‌ای به نام «آکادمی ایسفا» دارد که اعضای آن در جشن سینمای ایران، وظیفه‌ انتخاب فیلم برتر کوتاه را بر عهده دارند که امسال این جایزه در جشنواره کل گراش نیز به فیلم برتر اهدا می‌شود.

به گزارش تسنیم جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه کل گراش با حضور فیلمسازانی از ۸ استان از ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در حال برگزاری است. از مجموع ۲۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره ۳۸ اثر در سه بخش داستان، مستند و تجربه‌گرا انتخاب شدند که در ۲ روز نخست جشنواره اکران می‌شود. در روز نخست جشنواره ۱۹ فیلم در ۴ نوبت اکران شد.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه