آخرین اخبار
کد خبر: 62

تاریخ انتشار: آبان ۷, ۱۳۹۶

فیلم‌های رسیده در دست هیئت گزینش

روابط عمومی جشنواره ۱۳ کل: آثار رسیده به سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل گراش در اختیار هیئت گزینش قرار گرفته‌اند. به گزارش روابط عمومی جشنواره کل، آثار رسیده به جشنواره کل به منظور گزینش و راهیابی به بخش مسابقه جشنواره، در اختیار هیئت گزینش قرار گرفته است. به گفته جواد آب‌افکن، دبیر سیزدهمین جشنواره کل، […]

روابط عمومی جشنواره ۱۳ کل: آثار رسیده به سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل گراش در اختیار هیئت گزینش قرار گرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره کل، آثار رسیده به جشنواره کل به منظور گزینش و راهیابی به بخش مسابقه جشنواره، در اختیار هیئت گزینش قرار گرفته است. به گفته جواد آب‌افکن، دبیر سیزدهمین جشنواره کل، در مجموع ۲۹۱ فیلم در مهلت مقرر به دبیرخانه جشنواره سیزدهم ارسال شده است که حاصل کار ۲۰۰ فیلمساز است.

بیشترین آثار رسیده به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره کل مربوط به فیلم‌سازان استان‌های فارس، خوزستان و چهارمحال و بختیاری است. همچنین فیلمسازانی از استان‌های هرمزگان، بوشهر، کرمان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد برای راهیابی به جشنواره سیزدهم به رقابت خواهند پرداخت.

مراحل کار جشنواره کل همچون دیگر جشنواره‌های استاندارد فیلمسازی بدین صورت است که فیلم‌ها ابتدا در دبیرخانه متمرکز می‌شوند و سپس به هیئت گزینش تحویل داده می‌شود. هیئت گزینش یک هفته مهلت دارند تا آثار رسیده را بازبینی کرده و فیلم‌هایی که حائز ارزش‌های جشنواره کل هستند را به دبیرخانه معرفی کنند.

آثار پذیرفته شده توسط هیئت گزینش به سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کل راه یافته و به نمایش عمومی در می‌آیند. در نهایت هیئت داوران در مراسم اختتامیه، فیلم‌های برتر جشنواره را معرفی خواهند کرد.

به گفته آب‌افکن، دبیر سیزدهمین جشنواره کل گراش، در این دوره آثار پویانمایی دریافت شده به بخش مسابقه راه نخواهند یافت که این تصمیم مربوط به شورای سیاست‌گذاری جشنواره است. با این حال در صورتی که آثار پویانمایی توسط هیئت گزینش مورد تایید باشند امکان پخش در بخش جنبی جشنواره را خواهند داشت.

Likes(4)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه